Oli and carol, gryzak Samochód Carl XL White

100,08 zł

120,00 zł (oszczędź -19,92 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS61128

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Wykonany z organicznego kauczuku hevea gryzak Oli and Carol Samochód XL poleca się dla wymagających maluchów - super zabawka sensoryczna, przyjemnie masujący dziąsła gryzak w okresie ząbkowani i towarzysz kąpieli! Czego chcieć więcej? Wszystkie zabawki kauczukowe Oli and Carol są zupełnie szczelne, dzięki czemu zapewniają bezpieczną i higieniczną zabawę podczas kąpieli! 

Naturalny, ekologiczny kauczuk, jest wprost idealny dla niemowlęcych dziąseł - przyjemny w dotyku, nietoksyczny, całkowicie bezpieczny dla maluszków.

Wspaniała zabawa, pomoc w ząbkowaniu i tyyyyle frajdy - gryzak Oli and Carol Samochów XL wspiera rodziców w tak wielu kwestiach, że kochają go mali i duzi! Sprawdźcie wszytskie kolory!

Gryzak Oli and Carol Samochód XL- parametry techniczne:

Materiał: organiczny kauczuk hevea

Wymiary: 5.8 x 9.2 x 4.8 cm

Dodatkowe informacje:

Wszystkie produkty marki Oli and Carol posiadają 6 cech, które decydują o ich wyjątkowości:    

wykonane w 100% z naturalnej gumy z drzewa kauczukowego Hevea. Są miękkie i elastyczne, łatwo je chwycić i ścisnąć małymi rączkami, idealnie sprawdzają się jako gryzaki. Kauczuk jest wprost idealny dla niemowlęcych dziąseł!     

Zabawki Oli and Carol są ręcznie malowane certyfikowanymi barwnikami spożywczymi, nie są sztuczne ani plastikowe. Dziecko może je gryźć zupełnie bezpiecznie.       

Zabawki Oli and Carol ulegają biodegradacji i są przyjazne środowisku.       

Nietoksyczne - nie zawierają PVC (polichlorku winylu), BPA (bisfenolu), ftalanu ani nitrozaminy. Są wyjątkowo higieniczne i nie zbiera się w nich pleśń. W produktach Oli and Carol nie ma żadnych otworów, dzięki czemu nie są siedliskiem bakterii.     

Opatrzone certyfikatem jakości – w pełni bezpieczne dla dzieci. Posiadają certyfikat dla nietoksycznych i przyjaznych środowisku zabawek przyznawany przez Bureau Veritas.       

Każda zakupiona zabawka Oli and Carol wspiera edukację hinduskich dzieci.

 

Czyszczenie i przechowywanie: 

Aby wyczyścić zabawkę, wystarczy umyć ją delikatnie wodą z mydłem. 

Przechowywać w suchym miejscu. 

Jeśli gryzak zostawimy dłużej w mokrej wannie, kafelkach lub w innym wilgotnym miejscu, może zacząć pleśnieć (tak jak każdy inny naturalny produkt). Rekomendujemy suszenie gryzaka po kąpieli w suchym i przewiewnym miejscu. 

Nie wystawiać na długie działanie słońca lub sztucznego źródła światła - kolor może wyblaknąć. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i metki. 

Nie sterylizować.

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.