Kubeczek Doidy Cup

33,00 zł

17 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS287-716

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


   + 3 MIESIĄCE

Picie z Doidy® Cup wymaga tych samych, naturalnych ruchów szczęki, co ssanie piersi matki.

Z uwagi na swoje wyjątkowe właściwości Doidy® Cup może być używany na trzy sposoby:

* do karmienia niemowlęcia mlekiem mamy w czasie jej nieobecności;

* do karmienia mieszanego niemowlęcia (o ile zaistnieje taka potrzeba i dziecko karmione jest naturalnym mlekiem mamy i mlekiem modyfikowanym) – zastosowanie kubeczka w tym przypadku nie prowadzi do zawirowań w sposobie ssania niemowlęcia i niekontrolowanego odstawienia się od piersi;

* do dokarmienia niemowlęcia mlekiem modyfikowanym po odstawieniu od piersi;

W opisanych wyżej przypadkach korzystanie z butelki staje się całkowicie zbędne.

Kubeczek Doidy akredytowany jest przez UNICEF, jako produkt przyjazny dzieciom i wspierający długoterminowe karmienie piersią.
+ 6 MIESIĘCY

Dzieci dotychczas karmione z piersi lub butelki mogą być powoli przyzwyczajane do samodzielnego picia z Doidy® Cup po osiągnięciu 6 miesiąca życia. Wypracowanie nawyku picia z kubeczka pozwoli na bezstresową eliminację butelki (u niemowląt karmionych z butelki) i pominięcie nauki picia tzw. kubków niekapków.

+ 12 MIESIĘCY

Roczne dzieci coraz częściej przejmują inicjatywę. Całkowicie samodzielne picie z kubeczka jest jedną z tych umiejętności, z których Maluchy są szczególnie dumne.

Mając na uwadze fakt, iż pediatrzy i logopedzi zalecają całkowite odzwyczajanie Dziecka od korzystania z butelki po ukończeniu pierwszego roku życia – picie z Doidy® jest dodatkowym atutem.

DZIECI I DOROŚLI

Kubeczek Doidy® przydaje się również starszym dzieciom i dorosłym - podczas choroby gdy trzeba leżeć w łóżku, a także w szpitalu, bowiem z kubeczka łatwo się pije nawet w pozycji półleżącej.


REKOMENDACJE DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Kubeczek Doidy® jest cenionym przez pediatrów, doradców laktacyjnych, logopedów i dentystów produktem, który niweluje problemy wynikające z korzystania z butelki czy tzw. kubka niekapka. Do problemów tych niestety można zaliczyć: zawirowania w sposobie ssania i przedwczesne odstawienie się dziecka od piersi mamy, trudności z prawidłowym mówieniem, powstawanie wad zgryzu, rozwój próchnicy zębów mlecznych, anemię oraz wykształcenie złych nawyków żywieniowych.

Pijąc z otwartego kubeczka Doidy® dziecko kontynuuje naturalny sposób pobierania pokarmu i płynów wypracowany podczas ssania piersi mamy. Każdego dnia trenuje mięśnie twarzy, szczęki i języka, prawidłowo przy tym oddychając. 


Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 17 z 17

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


March 6, 2021 16:45

Super

Super

February 16, 2020 14:08

Polecam

Dziecko prubuje pić z tego kubeczka.

February 10, 2020 18:45

bardzo przydatny

Dziecko szybko nauczyło się pić z tego kubeczka. Bardzo go lubi. Jest wygodny do trzymania.

February 3, 2017 11:26

Bardzo fajny

Dziecko szybko uczy się picia z kubeczka, polecam!

July 3, 2016 13:22

łatwe picie

Mimo, że nasz Maluch już ładnie radzi sobie z otwartego kubka i szklanki, to Doidy Cup ułatwia mu samodzielne picie. Maluch nie musi odchylać mocno głowy, żeby się napić i dzięki temu nie wylewa tyle wody. Super.

November 9, 2015 22:26

niezawodny

Miała go moja starsza córka i dzięki temu w wieku 9 miesięcy piła ze zwykłego kubka. Teraz kupiłam dla kolejnego maluszka. Niezawodny - polecam.

February 11, 2014 15:05

Fajny kopnięty kubek

Mam i ja a w zasadzie moja Lili ;-) kupiliśmy jej jak miała 6 miesięcy troszkę z niego piła (ja lub tata trzymaliśmy ona piła) teraz (14 m-cy) w domu popija z niego sama choć czasem przechyli za mocno i caaała woda jest na ubranku ;-) Mamy kolor czerwoniasty :-)

August 2, 2012 01:42

Fajny. Kolor fioletowy ładny, ...

Fajny. Kolor fioletowy ładny, nasycony. Co prawda na początku wydał mi się maleńki, ale w dziecięcych rączkach jest w sam raz:) Trafiony zakup.

May 18, 2012 07:14

Córeczka dostała kubeczek w cz...

Córeczka dostała kubeczek w czwartym miesiącu życia i od tamtej pory chętnie z niego korzysta. Wcześniej starsze rodzeństwo "przerobiło" kilka różnych rodzajów "niekapków", z których żaden tak naprawdę się nie sprawdził. Tymczasem doidy przypasował nam idealnie i jest w użyciu nadal teraz, gdy dziecko ma 15 miesięcy. Córeczka posługuje się nim samodzielnie, sprawnie, bez wylewania.

May 31, 2011 22:17

Świetna rzecz. Najpierw kubek ...

Świetna rzecz. Najpierw kubek służył jako gryzak, kiedy dawałam go córeczce żeby się z nową rzeczą zapoznała. Teraz, kiedy córcia ma 8 miesięcy uczymy się z niego pić, a kształt ułatwia naukę i mamie, i dziecku.