Obniżka! Stonoga Juliete Wielofunkcyjny lancuch Expand

Stonoga Juliete Wielofunkcyjny łańcuch

Lilliputiens Lilliputiens

PS1713

Nowy

Brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kolorowa zawieszka gąsienica, która zapewni dziecku wielu wrażeń, jest idealną zabawką dla małych odkrywców. W głowie gąsienicy ukryte są dzwoneczki, które z pewnością zainteresują Maluszka, a poszczególne wiszące elementy dzwonią i szeleszczą. Każda część łańcuszka wykonana jest z innego materiału by stymulować doznania dotykowe i wzrokowe dziecka. W połowie łańcuszka znajduje się niespodzianka w postaci połączonych ogniw za pomocą magnesu. Dzięki temu dziecko może według swojego uznania komponować własną gąsienice. Każdy Maluszek z łatwością może rozłączyć ogniwo i bawić się w jego ponowne połączenie.

Dzięki możliwości rozłączenia zawieszki możemy ją przyczepić do maty edukacyjnej jako dodatkowy element, do wózka czy też łóżeczka.

 

Wymiary: 30x10cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !