Żyrafa Sophie

Żyrafa Sophie

(4,9/5)
 ocen: 31, opinii: 20 
Oceń/napisz opinie
Vulli

Nowy

Vulli

Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h!


Koszty dostawy (czytaj)
od 9,9 zł - kurier, paczkomat
0 zł - odbiór osobisty (Warszawa)
wysyłka gratis od 50 zł tylko do końca miesiąca

Stałe rabaty, nawet 10%! (czytaj)

79,00 zł

Żyrafa Sophie to kultowa francuska zabawka, która od 50 lat jest ulubienicą wszystkich małych Francuzów, a od niedawna cieszy się ogromnym powodzeniem wśród polskich dzieci.

 

Skąd pochodzi jej Imię ?
Urodziła się 25 maja 1961 w dniu świętej Zofii (Sophie) we Francji – stąd jej francuskie imie  Sophie.

 

Wysoka na 18 cm, gumowa figurka żyrafy ma same zalety, które doceniają dzieci już od pierwszych dni swego życia. Zabawka jest w 100 % wykonana z naturalnej gumy otrzymanej z drzewa gumowego Hevea, dzięki czemu jest miękka, delikatna w dotyku i bezpieczna dla niemowląt, a przy okazji pomoże ukoić ból podczas ząbkowania. Brązowe cętki, które tak przyciągają uwagę niemowląt, są pomalowane bezpiecznym dla dzieci barwnikiem spożywczym. Długa szyja i cienkie nogi umożliwiają  łatwe chwytanie Sophie w małe rączki  i staje się ulubioną zabawką w łóżeczku, na spacerze, i również w kąpieli.

Po naciśnięciu na żyrafę Sophie, wydobywa się dźwięk piszczałki, który na pewnym etapie rozwoju dziecka szczególnie go zainteresuje. 

 

Żyrafa Sophie jest wyjątkową zabawką niemowlęcą, która stymuluje następujące zmysły dziecka :

 

Wzrok – w pierwszych miesiącach życia wzrok niemowlęcia dostrzega przede wszystkim kontrastowe elementy, w szczególności ciepłe barwy pomarańczowo-brazowawo-czerwone. Sophie stymuluje wzrok dziecka przyciągając jego uwagę do brązowych cętek znajdujących się na całej jej powierzchni. Dziecko z  łatwością rozpoznaje żyrafę Sophie i staje się ona znajomym przedmiotem dla niemowlęcia, a często jego pierwszą zabawką.

 

Słuch – Żyrafa Sophie po naciśnięciu wydaje charakterystyczny dla niej dźwięk piszczałki. Stymuluje słuch i wpływa na koordynacje ruchową małych rączek dziecka,  a następnie pomaga mu w zrozumieniu połączenia pomiędzy przyczyną i skutkiem.

 

Smak -   żyrafa Sophie jest zrobiona w 100% z naturalnej gumy i farby spożywczej. Jest   całkowicie bezpieczna dla dziecka. Zrobiona z naturalnej gumy (bez ftalanów) i barwiona farbą spożywczą, jest  bezpieczna dla zdrowia dziecka. Jej obła budowa i wiele części łatwych do żucia (uszy, rogi, nogi) czynią ją świetnym remedium na ukojenie dziecięcych dziąsełek  podczas ząbkowania.

 

Dotyk – zabawka jest niezwykle przyjemna i delikatna w dotyku niczym skóra mamy co z pewnością stymuluje fizjologiczne i emocjonalne reakcje niemowlęcia, które uspakajają  i sprzyjają zdrowemu rozwojowi i dobremu samopoczuciu dziecka. Kształt zabawki jest idealny dla małych rączek, które mocno chwytają przedmioty w swoim zasięgu. 

Wszystkie te cechy wpływają na to, ze każde dziecko, które pozna żyrafę Sophie od razu staje   się jej  wiernym przyjacielem.

 

Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296

Na oryginalnym pudełeczku znajduje się naklejka "I was born in Paris", a w środku pudełka dyplom, który można uzupełnić informacjami o maluszku, jego zdjęciem oraz imieniem osoby, od której otrzymała swoją przyjaciółkę Sophie w prezencie, idealny do oprawienia w ramki.

 

Fabryka Wafelków.pl jest sklepem patronackim Żyrafy Sophie. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Zgodnie z polityką francuskiego producenta Sophie, firmy VULLI S.A., Żyrafy Sophie nie można kupić za pośrednictwem serwisu aukcyjnego ALLEGRO ani innych polskich serwisów aukcyjnych. Oryginalna Sophie jest dostępna tylko w miejscach, które zostały wybrane i sprawdzone pod względem stosowania zasad fair trade i fair play i otrzymały autoryzację.


Jeżeli spotkasz na Allegro lub w nieautoryzowanym punkcie sprzedaży zabawkę wyglądającą jak Sophie, nazywaną jej imieniem – pamiętaj o tym i nie daj się oszukać. Za Sophie lub produkt podobny do niej, kupiony u nieautoryzowanego sprzedawcy, oraz za możliwe niekorzystne skutki użycia tego produktu przez dziecko, a także za jego wady użytkowe, nie bierze odpowiedzialności ani francuski producent, ani jego przedstawiciel w Polsce, firma Sophie de Vulli.
Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296, ważna do 30.06.2012 roku, została wydana dla firmy Sophie de Vulli na Sophie la girafe w pudełku kartonowym, z naklejką „Born In Paris In 1961” (na zdjęciu), wraz z dyplomem w środku, który można personalizować. Produkty, których dotyczy ta opinia można kupić tylko i wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Nikt inny nie ma możliwości sprzedaży produktów objętych tą opinią i nikt poza firmą Sophie de Vulli oraz partnerami wskazanymi na stronie www.zyrafa-sophie.pl nie ma prawa się tą opinią posługiwać.

 

Opis i zdjęcia użyte w prezentacji Żyrafy Sophie w sklepie interentowym www.FabrykaWafelkow.pl  są chronione prawem autorskim i niedozwolone jest kopiowanie ich i wykorzystywanie ich lub ich elementów do celów komercyjnych bez zgody właścicieli praw autorskich.

Uwaga: ze względu na to, że Sophie jest produktem z naturalnej gumy, nie wolno jej sterylizować. Zabawkę należy myć wodą i mydłem i po umyciu wycierać do sucha.

W 2009 roku Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296

Wyprodukowano we Francji

Wymiary: 18 cm
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe

Firma VULLI  powstała w 1946 roku we Francji. Obecnie jest znaną marka na całym świecie specjalizującą sie w tworzeniu  zabawek dla niemowląt i dzieci.

(5/5

od (Męcinka,  Polska) dnia 14 Jun 2016 (Żyrafa Sophie) :
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
(5/5
Żyrafa Sophie
od (Żory,  Polska) dnia 07 Jun 2016 (Żyrafa Sophie) :

Gryzaczek nie jest tani ale wart swojej ceny. Wcześniej kupiliśmy kilka innych mój synek nawet na nie nie spojrzał. Zosia, bo tak ją nazywamy jest ulubioną zabawką synka. Jest mięciutka i fajnie piszczy. Polecam.

 Zgłoś nadużycie
(5/5

od (Rybnik,  Polska) dnia 13 May 2016 (Żyrafa Sophie) :
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
(5/5

od (Warszawa,  Polska) dnia 11 May 2016 (Żyrafa Sophie) :
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
(5/5

od (Dobre,  Polska) dnia 09 May 2016 (Żyrafa Sophie) :
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
(5/5

od (Warszawa,  Polska) dnia 25 Apr 2016 (Żyrafa Sophie) :
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
(5/5
Uwaga na psy :)
od (Gorzów Wlkp.,  Polska) dnia 03 Apr 2016 (Żyrafa Sophie) :

Dziecko żyrafę uwielbia gryźć, niestety jest to pierwsza i jedyna zabawka, która zainteresowała również naszego psa. Żyrafy do szafy kiedy pies znajduje się w pobliżu, gdy Sophie znajdzie się na jego radarze cały się trzęsie i ciężko mu zrozumieć, że to dziecięcy gryzak. Polecam żyrafę rodzicom ale odradzam właścicielom Jack Russel Terrierów :).

 Zgłoś nadużycie
(4/5
Ok
od (Chodzież,  Polska) dnia 30 Mar 2016 (Żyrafa Sophie) :

Zabawka fajna, ale na razie (4 miesiące) Mały nie jest nią za bardzo zainteresowany.

 Zgłoś nadużycie
(5/5
Polecam!
od (Warszawa,  Polska) dnia 26 Feb 2016 (Żyrafa Sophie) :

Zdecydowanie jest to jeden z niewielu gryzaków jaki potrafi zachwycić dziecko. Idealny do malutkiej rączki, łatwa do schwytania i gryzienia do tego "mięciutka". Bez nieprzyjemnego zapachu gumy. Doskonale skupia wzrok dziecka!

 Zgłoś nadużycie
(4/5

od (Jarosław,  Polska) dnia 03 Feb 2016 (Żyrafa Sophie) :
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.